GRĄŽINIMO TAISYKLĖS
 

PAGAL LIETUVOS RESPUBLIKOS ĮSTATYMĄ MENO KŪRINIU GRĄŽINTI  NEGALIMA, TAM REIKALINGAS PARDAVĖJO SUTIKIMAS. TAČIAU NESIJAUDINKITE -  JEIGU SUDVEJOJOTE, PRAĖJUS NE DAUGIAU KAIP ĄĖ KALENDORINIŲ DIENŲ NUO MENO KŪRINIO ( IŠSKYRUS PAVEIKSLUS IR INDIVIDUALIUS UŽSAKYMUS) ĮSIGIJIMO DATOS, SUSISIEKITE SU  MANIMI  HELLOJARMALYTE@GMAIL.COM  PASIŪLYSIU SPRENDIMĄ ARBA KVIESIU IŠSIRINKTI KITĄ MENO KŪRINĮ IŠ MANO EL. PARDUOTUVĖS. NORINT GRĄŽINTI ARBA PAKEISTI NE RANKA TAPYTUS KŪRINIUS AR INDIVIDUALIAI UŽSAKYTUS KŪRINIUS,  O PVZ. DŽEMPERIUS AR MARŠKINĖLIUS BŪTINA UŽPILDYTI PREKIŲ KEITIMO/GRĄŽINIMO FORMĄ IR INFORMUOTI EL. PAŠTU HELLOJARMALYTE@GMAIL.COM 

  • GRĄŽINTI LIETUVOJE GALIMA PER OMNIVA SIUNTŲ TAŠKUS IR TERMINALUS.

  • GRĄŽINIMO/KEITIMO IR GRĄŽINANT IŠLAIDOS NĖRA KOMPENSUOJAMOS.

  • GRĄŽINIMAS TIESIAI Į STUDIJĄ GALIMAS, TAČIAU REIKIA SUSITARTI DĖL DARBO LAIKO FACEBOOK ŽINUTE ARBA EL. PAŠTU. PINIGAI GRĄŽINAMI Į NURODYTĄ BANKO SĄSKAITĄ PER 3-5 D.D.

 

PAŠTOMATO GRĄŽINIMO ADRESAS:

Vilniaus EXPRESS MARKET Jasinskio paštomatas,  J. Jasinskio g. 1, Vilnius 77765

KAROLINA JARMALYTĖ ART
+37065053340

GRĄŽINIMAS/KEITIMAS SAVARANKIŠKAI IR GRĄŽINIMAS IŠ UŽSIENIO:

1) UŽPILDYTI GRĄŽINIMO FORMĄ, KUR BŪTINAI TURI BŪTI NURODYTAS PIRKĖJO VARDAS IR PAVARDĖ BEI SĄSKAITOS NR. Į KURĮ TURI BŪTI GRĄŽINAMI PINIGAI. GRĄŽINIMAS VYKDOMAS TIK Į TO PATIES ASMENS, KURIS PIRKO PREKĘ, BANKO SĄSKAITĄ. PIRKIMO METU NURODYTAS VARDAS IR PAVARDĖ TURI SUTAPTI SU BANKO SĄSKAITOS SAVININKO VARDU BEI PAVARDE.

2) TVARKINGAI IR SAUGIAI SUPAKUOTI SIUNTĄ. GRĄŽINIMUI GALITE NAUDOTI TĄ PAČIĄ PAKUOTĘ, KURIOJE GAVOTE PREKES - SVARBU PASIRŪPINTI JOS SANDARIU UŽKLIJAVIMU. PREKĖS TURI BŪTI SUPAKUOTOS Į ORIGINALIAS PAKUOTES SU KOKIOMIS ATĖJO.

3) IŠSIŲSTI PER OMNIVA PAŠTOMATĄ, PER 24 VAL NUO IŠSIUNTIMO INFORMUOTI EL. PAŠTU: hellojarmalyte@gmail.com APIE PREKĖS IŠSIUNTIMĄ NURODANT NURODANT SIUNTOS NUMERĮ.

1. PREKIŲ GRĄŽINIMAS

1.1 . NORĖDAMAS PASINAUDOTI SAVO TEISE NENURODANT PRIEŽASTIES ATSISAKYTI NUOTOLINĖS SUTARTIES, IŠSKYRUS LIETUVOS RESPUBLIKOS CIVILINIO KODEKSO 6.22810 STRAIPSNIO 2 DALYJE NUMATYTAS IŠIMTIS, PIRKĖJAS GALI TAI PADARYTI LIETUVOJE PER 14 DIENŲ, EUROPOS SĄJUNGOJE IR KITOSE ŠALYSE PER 30 DIENŲ NUO PREKĖS PRISTATYMO PIRKĖJUI DIENOS, INFORMUODAMAS PARDAVĖJĄ EL. PAŠTU: HELLOJARMALYTE@GMAIL.COM IR UŽPILDĘS PREKIŲ GRĄŽINIMO FORMĄ PATEIKTĄ AUKŠČIAU. 

1.2. PIRKĖJAS GRĄŽINDAMAS PREKES TURI GALIMYBĘ SAVARANKIŠKAI JAS SIŲSTI REGISTRUOTA SIUNTA PER OMNIVOS PAŠTOMATĄ. REGISTRUOTOS SIUNTOS NUMERIS IR INFORMACIJA APIE IŠSIUNTIMĄ PRIVALO BŪTI PATEIKTAS PARDAVĖJUI ELEKTRONINIU PAŠTU: HELLOJARMALYTE@GMAIL.COM NE VĖLIAU KAIP PER 24 VAL. PO IŠSIUNTIMO. 

1.3. PIRKĖJUI GRĄŽINAMA VISA SU PREKĖS ĮSIGIJIMU SUSIJUSI PINIGŲ SUMA. TAČIAU PREKĖS GRĄŽINIMO IŠLAIDAS PARDAVĖJUI APMOKA PATS PIRKĖJAS.

1.4. GRĄŽINAMA PREKĖ TURI BŪTI NESUGADINTA, NEDĖVĖTA, TOS PAČIOS KOMPLEKTACIJOS, KOKIOS PIRKĖJAS JĄ GAVO, NEPRARADUSI PREKINĖS IŠVAIZDOS (NEPAŽEISTA, NEIŠTEPTA IR KT.)

1.5 GRĄŽINANT PREKĘ BŪTINA PATEIKTI JOS ĮSIGIJIMO DOKUMENTĄ (SĄSKAITĄ-FAKTŪRĄ, PAVEDIMO KOPIJĄ).

1.6. PARDAVĖJAS TURI TEISĘ NEPRIIMTI PIRKĖJO GRĄŽINAMŲ PREKIŲ, JEI PIRKĖJAS NESILAIKO ŠIŲ TAISYKLIŲ 1.1-1.5 PUNKTUOSE NUSTATYTOS PREKIŲ GRĄŽINIMO TVARKOS.

1.7. JEIGU UŽ PREKĘ PIRKĖJAS MOKĖJO DOVANŲ KUPONU, TAI GRĄŽINAMAS KUPONAS IR KITA PAPILDOMAI SUMOKĖTA SUMA, JEI TOKIA BUVO SUMOKĖTA.

1.8. JEIGU PIRKĖJAS GRĄŽINA PREKĘ, PIRKTĄ SU NUOLAIDA, GRĄŽINAMA UŽ PREKĘ SUMOKĖTA SUMA SU GALIOJUSIA NUOLAIDA.

1.9. KURSAI YRA NEGRĄŽINAMA PREKĖ, NES UŽSAKOMAS PERSONALIZUOTAS INVENTORIUS, JEIGU DĖL KOKIŲ NORS PRIEŽASČIŲ KURSAI NERENGIAMI ARBA NUKELIAMI, KURSŲ GALIOJIMAS PRATĘSIAMAS, JEIGU Į KURSUS NEATVYKSTAMA IR NEINFORMUOJAMA  24 VAL. PRIEŠ, KURSAI LAIKOMI PANAUDOTA PREKE.  TAIP PAT YRA GALIMYBĖ PAGAL INDIVIDUALŲ SUSITARIMĄ UŽ KURSŲ VERTĖS SUMĄ ĮSIGYTI PREKIŲ IŠ MANO EL. PARDUOTUVĖS, DĖL TO KREIPTIS HELLOJARMALYTE@GMAIL.COM

2.0 PAVEIKSLAI NEGRĄŽINAMA PREKĖ.

2.1.PAGAL INDIVIDUALŲ UŽSAKYMĄ KURTI AR DEKORUOTI VIENETINIAI MENO KŪRINIAI, NĖRA GRĄŽINAMI. ATKREIPTINAS DĖMESYS Į TAI, KAD VADOVAUJANTIS LIETUVOS RESPUBLIKOS CIVILINIO KODEKSO 6.22810 STRAIPSNIO 2 DALIES 3 PUNKTU, VARTOTOJO TEISĖ ATSISAKYTI NUOTOLINĖS SUTARTIES NETAIKOMA SUTARTIMS DĖL PAGAL SPECIALIUS VARTOTOJO NURODYMUS PAGAMINTŲ PREKIŲ, KURIOS NĖRA IŠ ANKSTO PAGAMINTOS IR KURIOS GAMINAMOS ATSIŽVELGIANT Į VARTOTOJO ASMENINĮ PASIRINKIMĄ AR NURODYMĄ, ARBA DĖL PREKIŲ, KURIOS YRA AIŠKIAI PRITAIKYTOS VARTOTOJO ASMENINĖMS REIKMĖMS. ATSIŽVELGIANT Į TAI, PIRKĖJAS NEGALI ATSISAKYTI NUOTOLINĖS SUTARTIES, PAGAL KURIĄ ĮSIGYJAMI PAGAL IŠANKSTINĮ (NESANTYS SANDĖLYJE) ARBA INDIVIDUALŲ UŽSAKYMĄ PAGAMINTI MENO KŪRINIAI, T.Y. JIE NĖRA GRĄŽINAMI.

2.2. PINIGAI GRĄŽINAMI Į PIRKĖJO BANKO SĄSKAITĄ NE VĖLIAU KAIP PER 14 D.D. NUO PREKĖS GAVIMO. PINIGAI PERVEDAMI Į GRĄŽINIMO FORMOJE NURODYTĄ BANKO SĄSKAITĄ. GRĄŽINIMAS VYKDOMAS TIK Į TO PATIES ASMENS, KURIS PIRKO PREKĘ, BANKO SĄSKAITĄ. PIRKIMO METU NURODYTAS VARDAS IR PAVARDĖ TURI SUTAPTI SU BANKO SĄSKAITOS SAVININKO VARDU BEI PAVARDE.