top of page
  • Writer's pictureKarolina Jarmalytė

MENAS VIRTUVĖJE

Virtuvė - vieta, kur praleidžiame gana daug laiko. Tai ypatinga vieta namuose - čia mes gaminame maistą, renkamės rytais ir vakarais. Paveikslas gali visiškai pakeisti virtuvės erdvę - suteikti jai kitokią atmosferą ir užpildyti ją. Sulėtinti rytus, akimirkai žvilgsniu stabtelėti su kavos puodeliu rankoje, už ten pūpsančio meno kūrinio ir jo spalvų. .


Tinkamai parinkta paveikslo spalvų gama suteiks gyvybės jūsų virtuvei, išryškins detales, tokias kaip baldai, virtuvės žalumynai, o gal moliniai autentiški indai. Šiuolaikiniuose butuose dažniausiai randame šiuolaikiško stiliaus virtuves, todėl jos labai gerai dera su įvairiausiais tapybos stiliais. Eksperimentai ir džiaugsminga proceso eiga bus geriausi patarėjai. Nesvarbu, koks jūsų namų stilius, biudžetas ar virtuvės ypatumai, kiekvienai erdvei galima rasti bent keletą sprendimų kurie suteiks jūsų erdvei autentiškumo ir ją atskleis. Virtuvės atnaujinimas iš esmės yra gana brangus, todėl paveikslai, meno spaudiniai, nuotraukos, naujai perdažytos spintelės ar skoningas kilimėlis gali įnešti daug šviežumo, jaukumo ir stiliaus, be didelių išlaidų.


Jeigu jūsų virtuvės spintelės nesitęsia iki pat lubų, drąsiai naudokite jų viršų kaip meno briauną, kur galite padėti paveikslus interpretuoti įvairias indų, gėlių ir meno kompozicijas. Jeigu virtuvės spintelės tęsiasi iki pat lubų, naudokite erdvę po spintelėmis, kurioje laikote pjaustymo lenteles, prieskonius ar aliejų buteliukus, gražūs, senovinis, nedidelis paveikslas įneš tikro subtilumo. Geriausias patarėjas visada bus intuicija, eksperimentavimas ir praktika.

Gražus padėklas, sena receptų knyga, žvakės, aliejai supilti į gražius stiklinius butelius, skoningos pjaustymo lentos, gražios taurės, tvarkingi prieskoniai, linino tekstilės, gėlės ir prieskoniai vazonuose, rankų darbo indai ir keli paveikslai - jūsų virtuvę savaime pavers gyvu unikaliu ir stilingu meno kūriniu. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasitelkti fantaziją, apsilankyti vietinėse keramikos ar butikų parduotuvėse kur tikrai atrasite tai, kas tinka ir prieinama jūsų namams.

Eksperimentuokite ir kurkite netikėtus derinius ir liksite maloniai nustebinti.


Jeigu norite pasikonsultuoti ar pasidalinti idėjomis, susisiekite su manimi adresu hellojarmalyte@gmail.com


30 views

Related Posts

See All

Comments


JOIN! GET SPECIAL OFFERS AND MORE TIPS!

Thanks for submitting!

bottom of page