top of page
  • Writer's pictureKarolina Jarmalytė

PAVEIKSLAS VIRŠ SOFOS

Paveikslas virš sofos - yra vienas iš dažniausių klientų pasirinkimų, be to, tai gana lengvas būdas įkomponuoti meną. Pagrindinė taisyklė yra ta, kad meno kūriniai ar keletos darbų grupė neturėtų užimti daugiau kaip 2/3 sofos ploto ir jie turėtų kabėti 15 - 20 cm virš sofos. Svarbu, kad sofa ir paveikslai kartu sudarytų vientisą vertikalią kompoziciją. Dėl šios kompozicijos jūsų lubos atrodys aukštesnės, kambarys yra erdvesnis ir prabangesnis. Nesvarbu, ar sienoje virš sofos kabinsite keletos paveikslų grupę, ar pakabinsime vieną didelį meno kūrinį, šis proporcingumo principas padės sukurti gražų ir harmoningą dekorą. Išlikite atviri idėjoms, pajauskite savo namus, spalvas kuriose gyvenate ir leiskite savo vidiniam kūrybiškumui tekėti, pažadu, Jūs būsite maloniai nustebinti rezultatais.

Svarbu, kad sofa ir paveikslai kartu sudarytų vientisą vertikalią kompoziciją. Dėl šios kompozicijos jūsų lubos atrodys aukštesnės, kambarys erdvesnis ir prabangesnis. Gražus meno kūrinys kompensuoja baldų ar interjero netobulumą. Jeigu rinksitės kabintinuotraukas ar meno spaudinių grupę, nepamirškite derinti kūrinių stiliaus - tai sukurs vientisą ir gražų stilių. Mini ekspozicija ant namų sienos iš įvairių menininkų paveikslų ar spaudinių, šiuo metu yra moderni ir stilinga interjero tendencija.

Menas namuose yra puiki priemonė paryškinti namų stilių, o be dekoratyviosios funkcijos, tai yra priemonė informuojanti svečius apie Jūsų skonį, statusą, gyvenimo būdą ir net pasaulėžiūrą.


Jei norite pasikonsultuoti ar pasidalinti idėjomis, susisiekite su manimi hellojarmalyte@gmail.com

99 views

Related Posts

See All

Comentarios


JOIN! GET SPECIAL OFFERS AND MORE TIPS!

Thanks for submitting!

bottom of page